Oferta
Zdajesz sobie sprawę, że musisz odpowiednio zareklamować swoją firmę ale nie masz wiedzy jakie narzędzia są dla Ciebie dostępne?
Współpracując z nami nie musisz się już tym przejmować.

Agencja Interaktywna - Wsparcie

Sklepy internetowe

Wsparcie techniczne, merytoryczne, marketingowe i logistyczne.

Zaproponujemy i wykonamy dla Ciebie nowy logotyp, projekt broszur i folderów reklamowych w wersji przeznaczonej do profesjonalnego wydruku. Przygotujemy całościową koncepcję promocji w Internecie, stworzymy stronę i poprowadzimy akcję reklamową na Facebook'u i wszędzie tam gdzie będzie możliwe dotarcie do Twoich potencjalnych klientów.

Wykonamy w Twoim imieniu wszystkie skomplikowane i kłopotliwe czynności związane z rejestracją domeny, instalacją strony lub sklepu, konfiguracją poczty elektronicznej.

Każda, nawet najlepiej zaprojektowana strona z upływem czasu przestanie wyglądać nowocześnie. Postęp technologiczny ma swoje nieubłagane prawa. Zamiast budować i płacić za nową stronę możesz na bieżąco przy stałych niskich kosztach modernizować i unowocześniać swoją, już istniejącą. Stopniowe dodawanie nowych funkcjonalności i integrowanie z nowymi serwisami powstającymi w Internecie jest na pewno lepiej przemyślaną i bardziej opłacalną strategią niż ciągłe rewolucyjne zmiany, za które każdorazowo musisz zapłacić dużą sumę.

Oferujemy całościowe wsparcie klienta począwszy na kwestiach technicznych a skończywszy na marketingowych i organizacyjnych.