Oferta
Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w biznesie nie możesz pozwolić sobie na brak nowoczesnej, funkcjonalnej i atrakcyjnej strony firmowej.
Musi być ona nie tylko atrakcyjna wizualnie i przejrzysta ale zawierać łatwo dostępne i aktualne wszystkie informacje jakich może poszukiwać Twój potencjalny klient.

Agencja Interaktywna - Tworzenie Stron

Strony WWW

Zaprojektowanie i wykonanie strony firmowej.

Skontaktuj się z nami a nie tylko zaprojektujemy i wykonamy Twoją nową wizytówkę w Internecie ale także podpowiemy jakie materiały powinna przedstawiać, a jeżeli chcesz możemy przygotować i wprowadzić wszystkie wymagane treści za Ciebie.

Podstawowa strona zawierać powinna minimum podstawowe informacje o profilu działalności Twojej firmy, zakres usług i kilka słów o historii biznesu. Nie może zabraknąć także danych kontaktowych (adres, mapka dojazdu), godzin otwarcia i formularza kontakowego (zabezpieczonego przed SPAM).

Wszystko co potrzebne (wraz z projektem graficznym) możemy wykonać dla Ciebie w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami takimi jak rejestracja domeny internetowej, założenie kont pocztowych, a także instalacją na serwerach.