Oferta
Chcesz otworzyć swój sklep internetowy ale nie wiesz od czego zacząć?
Nie chcesz płacić miesięcznego obowiązkowego abonamentu niezależnie od tego czy Twój sklep przynosi wysokie zyski czy dopiero zaczyna zdobywać klientelę?

Agencja Interaktywna - Sklep Internetowy

Sklepy internetowe

Stworzenie sklepu internetowego.

Podpowiemy Ci od czego zacząć, jaka funkcjonalność potrzebna Ci jest na początkowym etapie inwestycji, a gdy pojawią się nowe potrzeby łatwo i bezboleśnie wdrożymy dla Ciebie nowe funkcjonalności.

Integracja z serwisami społecznościowymi typu Facebook? A może z porównywarkami jak Ceneo, Opineo czy Skąpiec? Połączenie z serwisem Allegro? Płatności on-line jak PayU, DotPay czy PayPal? Wersja mobilna Twojego sklepu na urządzenie z systemem Android lub na iPhone? Wszystkie te funkcje udostępniamy dla Ciebie w podstawowym pakiecie spersonalizowanym pod Twoje potrzeby.

Proponujemy współpracę w modelu SaaS gdzie cała konfiguracja, instalacja i utrzymanie Twojego sklepu leży po naszej stronie. Zapewniamy własne wydajne i bezawaryjne serwery. Jeżeli chcesz możemy nawet za Ciebie aktualizować zawartość Twojej oferty. Oferujemy pełen support (także 24h na dobę dla najbardziej wymagających klientów).