O nas
Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów,
od wielu lat tworzących sklepy internetowe, strony www i oprogramowanie.
Nasza praca jest naszą pasją, a każde zlecenie nowym wyzwaniem!

Agencja Interaktywna w Szczecinie - Projektowanie Sklepów Internetowych

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Jeżeli poznałeś oferty innych firm z branży z pewnością niejednokrotnie natknąłeś się na stwierdzenie o ich wyjątkowości i niepowtarzalności. Zadajesz więc sobie teraz pytanie co różni nas od pozostałych podmiotów?

Odpowiedź jest prosta. Posiadamy stały, doświadczony i zgrany zespół. Inne firmy często zadowalają się doliczeniem sobie marży za pośrednictwo po czym przekazują zlecenie do tak zwanych freelancerów (wolnych strzelców) lub podwykonawców (outsourcing).

Podejście to ma z pewnością swoje zalety jednak wymaga bardzo dobrej organizacji i ogromnego doświadczenia stosujących je firm. Bez tego jakość dostarczonych produktów często jest niska, a koszty zawyżone (wpływa na to marża pośrednika, skomplikowany proces przekazywania informacji, a czasem po prostu niedostateczny poziom wiedzy lub etyki zawodowej).

Realizując swój projekt u nas masz gwarancję, że zostanie wykonany przez doświadczony zespół, a nie kogoś kto będzie niedostępny gdy za jakiś czas będziesz chciał dodać dodatkowe funkcje. Z tego powodu bez wahania możemy zaoferować na każdą wykonaną przez nas stronę 12 miesięcy gwarancji.

Jeżeli nadal wahasz się z czyich usług skorzystać - zapytaj o to samo naszych konkurentów:)

Nasze działania

Nasze działania

Zrobimy za Ciebie wszystko to co niepotrzebnie odrywa Cię od Twoich codziennych zawodowych zajęć. Zaplanujemy, zaprojektujemy i wykonamy Twoją stronę firmową, zbudujemy i skonfigurujemy nowy Sklep Internetowy na miarę XXI wieku lub stworzymy oprogramowanie specjalnie dla potrzeb Twojej firmy.

Nie wiesz jak zarejestrować własny adres internetowy albo gdzie umieścić swoją stronę? Nie szkodzi - zrobimy to za Ciebie.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie zarówno bezpośrednio w biurze jak i telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub na Skype. Tak jak jest dla Ciebie wygodnie i wtedy kiedy nas potrzebujesz.