Oferta
Jeżeli Twoja branża wymaga określenia wielu cech produktu to znaczy, że potrzebujesz Konfiguratora (Systemu Konfiguracji).
Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dedykowane narzędzie, które stale rozwijamy i dzięki wielu zakończonym sukcesem wdrożeniom w dużych firmach produkcyjnych stale ulepszamy w oparciu o uwagi i życzenia klientów.

Agencja Interaktywna - Konfigurator (System Konfiguracji)

Konfiguratory

Stworzenie Systemu Konfiguracji.

Czym jest Konfigurator? Jest to narzędzie, pozwalające na zarządzanie listą i kolejnością cech i kroków, które wymagane są do pełnej specyfikacji produktu. Zmiana tych ustawień nie wymaga ingerencji programistów, a całość Systemu Konfiguracji zbudowana jest w taki sposób by proces konfiguracji przebiegał szybko, optymalnie i wygodnie.

Szczegółowa specyfikacja produktu pozwala na dokładne obliczenie ceny uzależnionej od danego przypadku. System obliczania i definiowania cenników oraz cen został przygotowany w sposób maksymalnie uniwersalny dzięki czemu niezależnie od branży i częstotliwości zmian cen i cech produktu ich aktualizacja dla klientów końcowych jest szybka, prosta i niezawodna.

Proponujemy współpracę w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa) gdzie cała konfiguracja, instalacja i utrzymanie Twojego systemu leży po naszej stronie. Zapewniamy własne wydajne i bezawaryjne serwery. Jeżeli chcesz możemy nawet za Ciebie aktualizować zawartość Twojej oferty. Oferujemy pełen support (także 24h na dobę dla najbardziej wymagających klientów).

Realizujemy wdrożenie od A-Z, tzn. od etapu analizy poprzez inwentaryzację procesu produkcyjnego i sprzedażowego, poprzez import/wprowadzenie danych asortymentowych i cen aż do uruchomienia, utrzymania i marketingu.

Dla klientów zainteresowanych wdrożeniem dedykowanym (w infrastrukturze klienta lub nietypowymi integracjami) oferujemy korzystne warunki finansowe.

Dla klientów dopiero rozpoczynających działalność przewidzieliśmy konkurencyjne oferty na start w uproszczonym wariancie.

Wybrani klienci korzystający z naszego Konfiguratora: